Корзина
8 отзывов

Добрива NPK 13.40.13 + АМК + ME

90 грн/кг

Показать оптовые цены
  • В наличии
  • Оптом и в розницу
+380 (50) 406-23-02
  • +380 (67) 682-24-02
Добрива NPK 13.40.13 + АМК + MEДобрива NPK 13.40.13 + АМК + ME
90 грн/кг
В наличии
Купить
+380 (50) 406-23-02
  • +380 (67) 682-24-02
Топ продажДобрива NPK 13.40.13 + АМК + ME
  • Добрива NPK 13.40.13 + АМК + ME, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Лінія PARTNER ENERGY - це унікальний продукт на ринку України. В асортименті PARTNER™ добрива цієї лінії займають одну з лідируючих позицій. До складу PARTNER ENERGY входять NPK, мезо- та мікроелементи, комплекс з 17 L-амінокислот природного походження і стимулятор росту (бурштинова кислота). Рекомендовано для листових обробок, а також для краплинного поливу.

Застосовуючи добрива лінії PARTNER ENERGY, рослини отримують всі необхідні елементи живлення в готовому вигляді, без додаткових витрат енергії. АМК дозволяють рослинам набагато легше переносити різні стреси, забезпечують інтенсивний та збалансований розвиток, регулюють водний баланс, беруть участь в більшості обмінних процесів.

Комплекси PARTNER ENERGY на початку вегетації зміцнюють розсаду, на стадії активного росту сприяють повноцінному розвитку, протягом всього вегетаційного періоду захищають від стресів, підвищують стійкість до хвороб. Також використання добрив з АМК доцільно на виснажених ґрунтах, або при їх засоленості.

Переваги добрив і завдання, які вони вирішують:

- Основне живлення. Завдяки збалансованому вмісту NPK, сірки (S) та магнію (Mg), що входять до кожного комплексу, рослини отримують повноцінне живлення протягом всього вегетаційного періоду.

- Важливість АМК. Завдяки амінокислотам, добрива працюють як антістресант та біостимулятор. Активізується надходження поживних речовин, підвищується стійкість до хвороб та стресів, швидке відновлення після впливу негативних факторів.

- Важливість бурштинової кислоти. Вона стимулює розвиток коренів, спостерігається гарний приріст зеленої маси, рясне цвітіння з великою кількістю зав’язей. Бурштинова кислота активізує розвиток в ґрунті природної мікрофлори, що позитивно позначається і на якості врожаю.

- Вплив комплексів PARTNER ENERGY. Завдяки NPK, S, Mg, АМК та бурштиновій кислоті рослини отримують всі необхідні елементи живлення в готовому вигляді без додаткових витрат енергії, розвиток інтенсивний та збалансований навіть при несприятливих та стресових умовах: коренева система розвинена, активізується робота листового апарату, швидкий ріст пагонів, гарний приріст зеленої маси, рясне цвітіння з великою кількістю зав’язей, рівномірне визрівання плодів.

- Високі показники якості врожаю. При використанні комплексів PARTNER ENERGY спостерігається збільшення врожаю та покращення показників його якості, поліпшуються властивості продукції при зберіганні.

- Універсальність в сфері застосування. Добрива PARTNER ENERGY підходять для всіх видів культур: зернові, технічні, олійні, овочеві, плодово-ягідні, квіткові, декоративні та ін.

- Універсальність в способі застосування. Всі добрива PARTNER ENERGY повністю водорозчинні, без осаду, не містять хлор та інші шкідливі домішки. Це дозволяє застосовувати їх як для краплинного зрошення, так і для листових обробок, отримуючи в кожному випадку стабільно високу ефективність.

- Оптимізація рН робочого розчину. Добрива PARTNER ENERGYзнижують рН робочого розчину до оптимальних показників – рН 6,5-7,5, що дозволяє рослинам швидше засвоювати поживні речовини.

- Сумісність добрив з більшістю ЗЗР. Науково доведено, що добрива PARTNER ENERGY сумісні з більшістю ЗЗР. Це дозволяє підвищити ефективність використання агропрепаратів та зменшити виробничі витрати.

- Мінімальні показники нітратів. Кожна складова добрив лінії PARTNER ENERGY знаходиться в легкодоступній формі, а склад підібраний таким чином, що у вирощеній продукції показники нітратів мінімальні. Також зменшення нітратів відбувається за рахунок швидко доступної сірки (S), яка в свою чергу забезпечує процес перетворення нітратного азоту в амінокислоти.

Амінокислоти, що входять до складу: аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, валін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, лізин, гістидин, агрінін, цистеїн, метіонін.

NPK 13.40.13 + АМК + ME

Пакування: 25кг, 2.5кг

Водорозчинні сполуки фосфору забезпечують розвиток сильної кореневої системи, підвищують зимостійкість озимих культур. Співвідношення комплексу NPK + АМК + МЕ підвищує водопоглинання рослин, значно покращує якість продукції на овочевих, ягідних, плодових, зернових, технічних та баштанних культурах. Амінокислоти допомагають рослинам переносити стреси від нічних перепадів температур на ранніх етапах вегетації.

Основные
Производитель PARTNER
Упаковка
УпаковкаМешок
Вес25 кг
  • Цена: 90 грн/кг

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner